Сумка Жіноча 809
Жіноча сумка. Закривається на блискавку. Усередині одне відділення, бічна кишеня на блискавці та велика відкрита кишеня. У комплекті довгий регульований тканинний ремінь. Розмір (см.) 16*25*6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036 ₴






