
Жіноча сумка LucheRino 815 чорна
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 815 Black
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка 815. Закривається на блискавку, всередині два відділення розділені кишенею перегородкою на блискавці, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня, зовні на звороті сумки кишеня на блискавці. Розмір (см.) 29*32*13, висота ручок 24 см. Матеріал — екошкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴





