-5%

Гаманець жіночий ZOO Bear
281 ₴
266,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1317
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець жіночий ZOO Bear
Оригінальний гаманець ZOO з 3D-малюнком тварин. Гаманець має 1 велику кишеню для купюр, дрібниці та кредитних карток. Передня частина принтована бавовна, задня м'яка плюш.Кішельок закривається на блискавку. Цей гаманець буде чудовим подарунком, особливо дівчатам і дітям
Розміри: 15*13*1 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 г |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Монетниця |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,95 ₴




