Міський рюкзак "Power in Eavas" Плотна спинка з м'якими вставками. Усередині рюкзака два відділення на блискавці. У першому відділенні розміщена кишеня-органайзер, у-другому відділенні є кишеня для ноутбука та кишеня для телефона. Зовні рюкзака на бічних сторонах розташовані кишені-сітки для пляшок води об'ємом 0,5 літра. Плечові лямки регулюються за довжиною. Розмір (см): 31*45*16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Вентиляція спини, Кишеня для планшета, Лямки анатомічної форми |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴












