Жіноча сумка 775. Фасад із натуральної замші. Закривається на блискавку, всередині одне відділення, велика бічна відкрита кишеня та кишеня на блискавці, зовні на зворотному боці сумки кишеня на блискавці. У комплекті довгий регульований ремінь. Розмір (см.) 26*34*10, висота ручок 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴






