Топ

Рюкзак Power In Eavas 924 black-blue
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 924 black-blue
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Міський Power In Eavas 924 black-blue
Міський рюкзак "Power in Eavas", щільна спинка з м'якими вставками. Усередині рюкзака два відділення на блискавці. У першому відділенні розташована кишеня-органайзер, у нутрому відділенні є кишеня для ноутбука. На фасаді є велика кишеня на блискавці. Зовні на бічних сторонах рюкзака кишені-сітки для пляшок води об'ємом 0,5 літра. Плечові лямки регулюються за довжиною. Розмір (см): 44*30*14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4, Лямки анатомічної форми |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴



