Топ

Рюкзак Power In Eavas 9607 Black/blue
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9607 Black/blue
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Міський Power In Eavas 9607 Black/blue
Міський рюкзак зі щільною спинкою "Power in Eavas". Два відділення, закриваються на блискавку. Основне відділення з кишенею для ноутбука. У другому відділенні є велика кишеня-органайзер. На фасаді рюкзака міститься кишеня на блискавці, на бічних сторонах рюкзака розміщені відкриті кишені-сітки. Плечові лямки регулюються за довжиною. Розмір (см): 30*44*18
G
M
T
Y
Звукова функція обмежена 200 символами
: : :
Закрити
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4, Лямки анатомічної форми |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴





