Чоловіча сумка. Виготовлена з м'якої екошкіри. Завдяки каркасному ущільненню сумка добре тримає форму. Два відділення, закриваються на змійки. В основному відділенні є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня. На фасаді сумки розташовані дві місткі кишені на блискавці, а на зворотному боці одна кишеня на магнітній кнопці. Регульований плечовий ремінь завширшки 4 см. Розмір (см.) 20*23*7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186 ₴









