Топ

Жіноча сумка LucheRino 901
1 378 ₴
- Готово до відправки
- Код: 901 Беж тауп
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка. Закривається на блискавку. Усередині одне відділення, відкрита бічна кишеня на блискавці. У комплекті довгий плечовий ремінь. Розмір (см.) 12*21*5. Матеріал — екошкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴





