Жіноча сумка на три відділення. Центральне відділення на блискавці, бічні на магнітах. Усередині середньої потайної кишені на блискавці та покрита кишеня. У комплекті довгий регульований ремінь і коротка ручка. Розмір (см.) 15*23*8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 397 ₴





