Топ

Жіноча сумка 854 блакитна
1 243 ₴
- Готово до відправки
- Код: 854 блакитна
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча 854
Жіноча сумка. Закривається на блискавку та клапаном на магніті. Всередині під блискавкою одне велике відділення, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня, під клапаном на фасаді додаткова відкрита кишеня. У комплекті довгий регульований ремінь. Розмір (см.) 12х19х5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴




