Топ

Жіноча сумка LucheRino 888 чорна
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 888 Black
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка. Закривається на блискавку, всередині одне відділення, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня, зовні на фасаді відкрита кишеня, а на зворотному боці сумки кишеня на блискавці. Розмір (см.) 27*34*10, висота ручок 26 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴





