Топ

Жіноча сумка LucheRino коричнева
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 896 Коричнева
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка. Закривається на блискавку та клапаном на магніті. Всередині під блискавкою одне відділення, бічна кишеня на блискавці. На зворотному боці сумки кишеня на блискавці. У комплекті довгий регульований ремінь. Розмір (см.) 14*22*6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴





