Топ

Жіноча замшева сумка LucheRino чорна
1 624 ₴
- Готово до відправки
- Код: 896 Black замш
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка. Клапан із натуральної замші. Закривається на блискавку та клапаном на магніті. Всередині під блискавкою одне відділення, бічна кишеня на блискавці. На зворотному боці сумки кишеня на блискавці. У комплекті довгий регульований ремінь. Розмір (см.) 14*22*6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴





