Топ

Жіноча сумка LucheRino коричнева
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 881 Коричнева
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка. Закривається на блискавку, всередині одне відділення, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня, додатково дві відкриті бічні кишені. Розмір (см.) 21*27*12, висота ручок 25 см. Матеріал — екошкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴





