
Жіночий шкіряний гаманець SERGIO TORRETTI W501 червоний натуральна шкіра
1 022 ₴
- Готово до відправки
- Код: SERGIO TORRETTI W501 red
+380 (67) 998-28-99
Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ророороаар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 022 ₴




