Жіноча сумка. Закривається на блискавку та клапаном на магнітах. Усередині одне відділення, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня. У комплекті довгий регульований ремінь і коротка ручка. Розмір (см.) 12х22х6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴






